Гадяцька міська рада
Полтавська область

Проведено засідання Школи молодого педагога закладів дошкільної освіти міста Гадяча та Сергіївської ОТГ

 

16 жовтня 2018 року проведено перше засідання Школи молодого педагога закладів дошкільної освіти міста Гадяча та Сергіївської ОТГ на базі ЗДО № 10 «Казка» Гадяцької міської ради з питання «Інноваційні форми роботи з фізичного розвитку дітей дошкільного віку».

 

Сьогодні формування основ здорового способу життя у дітей дошкільного віку відповідно до вимог Базового компоненту дошкільної освіти в Україні ставить перед працівниками ЗДО завдання: пошук сучасних інноваційних технологій щодо фізкультурно-оздоровчої роботи, удосконалення проведення різних ефективних форм роботи з дітьми з урахуванням передового досвіду педагогів, створення розвивального середовища для активної рухливої діяльності дітей у дошкільному закладі й сім’ї.    

З вітальним словом звернувся до присутніх Майборода С.М., завідувач методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради.

Особливості організації фізкультурно-оздоровчої роботи у закладах дошкільної освіти презентувала Аколович Т.П., методист ММК та наголосила на важливості збереження та зміцнення фізичного, психічного і духовного здоров’я дитини.

На засіданні також розглядалися питання: «Форми організації фізичного виховання в закладі дошкільної освіти» (Сизьон К.Д., завідувач ЗДО «Веснянка», керівник Школи молодого педагога ЗДО), «Організація фізкультурно-оздоровчої роботи в ЗДО № 10 «Казка»» (Щухомет В.М., директор ЗДО №10 «Казка»).

У практичній частині засідання педагогами ЗДО № 10 «Казка» було запропоновано  елементи комплексу ранкової гімнастики в середній групі «Пригоди каштанчиків» (Крамаренко Ю.О., інструктор з фізичної культури, Крамаренко І.В., керівник музичний), майстер-клас «Цілющий масаж батьківських рук» (Чирвон Н.О., вихователь, Крамаренко І.В., керівник музичний),  фізкультурно-музичну розвагу до Дня українського козацтва «Як козаки по сіль ходили» (Крамаренко Ю.О., інструктор з фізичної культури, Олексієнко О.М., керівник музичний).

Про бажання систематично займатися фізичними вправами, вести здоровий спосіб життя, бути завжди здоровими говорив неодноразовий призер та чемпіон світу і Європи з гирьового спорту, майстер спорту Міжнародного класу Брикін М.М.

Висловлюємо подяку всьому педагогічному колективу ЗДО № 10 «Казка» за допомогу в організації та проведенні методичного заходу.

« повернутися до списку новин