XXVIIІ Економічний форум в Криниці-Здруй

Дата: 07.09.2018 15:53

"Європа спільних цінностей чи Європа спільних інтересів" – під таким гаслом у польському місті Криниця-Здруй 4-6 вересня відбувся 28-й Економічний форум – найбільший у Центральній та Східній Європі. У цьогорічному форумі взяли участь понад 3 тис. гостей - політиків, бізнесменів, діячів культури, громадських активістів. В рамках заходу відбувалось багато тематичних конференцій, спільних нарад, робочих панелей, на яких формувалось спільне європейське бачення сучасного стану Європи і процесів, котрі в ній відбуваються. В одній з панельних дискусій під назвою «Місцева історія - створення міжнародного партнерства» взяв участь міський голова В.О. Нестеренко. Саме в цьому блоці обговорювали історичну подію, яка є важливою для розвитку польсько-української співпраці –Гадяцького договору.

У рамках Форуму також відбуласяся презентація виставки, присвяченої 360-річчю підписання Гадяцького договору. Вона буде представлена і у нас в Гадячі 16 вересня під час спільної з поляками конференції «Чому варто пам’ятати про Гадяцьку унію?».