Проект порядку денного другого пленарного засідання сорок першої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання від 20.12.2018 року

1. Про внесення змін до Комплексної Програми розвитку освітньої галузі м. Гадяча на 2016-2020 роки.
  2. Про внесення змін до міської Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2018-2019 роки.
  3. Про внесення змін до міської Програми оздоровлення  та відпочинку дітей на 2016-2020 роки.
  4. Про затвердження Програми соціальної підтримки дітей та молоді на 2019-2023 роки.
  5. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Гадяцької громадської організації «Діти інваліди та інваліди з дитинства» на 2017-2020 роки.
  6. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Гадяцької міської громадської організації ветеранів війни та праці на 2017-2020 роки.
  7. Про затвердження Програми безоплатного та пільгового забезпечення лікарськими засобами у разі амбулаторного лікування окремих груп населення на 2019- 2021 роки.
  8. Про внесення змін до Програми з благоустрою міста Гадяча на 2018-2020 роки.
  9. Про внесення змін до міської Програми поводження з твердими побутовими відходами  на 2017-2021 роки.
  10. Про затвердження Програми розроблення містобудівної документації на території Гадяцької міської об’єднаної територіальної громади на 2019 - 2020 роки.
  11. Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Гадяч-житло» на 2019 рік.
  12. Про внесення змін до міської Програми з організації рятування людей на водних об’єктах міста Гадяча на 2019-2022 роки.
  13. Про внесення змін до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки міста Гадяча га 2017-2021 роки.
  14. Про затвердження Програми зайнятості населення Гадяцької міської об’єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки.
  15. Про План соціально - економічного розвитку Гадяцької міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.
  16. Про бюджет міста Гадяча на 2019 рік.
  17. Про внесення змін до рішення першої сесії Гадяцької міської  ради сьомого скликання від 05.11.2015  «Про умови оплати праці».
  18. Про передачу в оперативне управління та на баланс відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради майна комунальної власності Гадяцької міської територіальної громади.
  19. Про затвердження передавального акту.
  20. Про надання дозволу відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради на введення додаткової штатної одиниці.
  21. Про введення додаткових штатних одиниць до штатного розпису комунальної установи «Гадяцький інклюзивно-ресурсний центр» Гадяцької міської ради Полтавської області.
  22. Про надання дозволу комунальному підприємству «Гадяч-житло» на проведення конкурсу на право оренди комунального майна за адресою: вул. Полтавська, 17а, м. Гадяч.
  23. Про надання дозволу комунальному підприємству «Гадяч-житло» на проведення конкурсу на право оренди комунального майна за адресою: вул. Полтавська, 43, м. Гадяч.
  24. Про зменшення розміру пайової участі (внеску) у створенні і розвитку інфраструктури міста Гадяча замовником об’єкта будівництва відділення приймання та реалізації зерна по вул. Вокзальна, 2-В в м. Гадяч, ТОВ «Ковчег Агро».
  25. Про зменшення розміру пайової участі (внеску) у створенні і розвитку інфраструктури міста Гадяча замовником об'єкта будівництва житлового будинку з господарськими будівлями по пл. Соборній, 47 в м. Гадяч, гр. Жуківця Сергія Павловича.
  26. Про продовження договору оренди земельної ділянки терміном на п'ять років ФОП Ревегук Тетяні Олександрівні площею 0,0123 га, з кадастровим номером  5320410100:002:0833, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Гагаріна,74а, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, землі житлової та громадської забудови.
  27. Про надання дозволу Полтавському обласному центру з гідрометеорології на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі, для розміщення та постійної діяльності органів ДСНС, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гагаріна,42, землі оборони.
  28. Про надання дозволу гр. Макусі Івану Івановичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, для будівництва індивідуального гаража, за адресою: місто Гадяч, вулиця Коцюбинського,61б, землі житлової та громадської забудови.
  29. Про надання дозволу виконавчому комітету Гадяцької міської ради на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності, з метою її формування для розміщення  та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, за адресою: м. Гадяч, вулиця Енгельса (біля землеволодіння № 32).
  30. Про відмову в наданні дозволу гр. Варченко Валентині Павлівні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, для ведення особистого селянського господарства площею 0,0186 га, за адресою: місто Гадяч, вулиця Першотравнева,36.
  31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0592 га, з метою передачі її у власність гр. Денисенку Володимиру Яковичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, провулок Островського,40, землі житлової та громадської забудови.
  32. Різне.