З нагоди відзначення 74-ї річниці перемоги над нацизмом, учасникам бойових дій, прирівняним до них та інвалідам Другої світової війни вручені солдатські продуктові набори – «Солдатський кошик»

Щорічно представники Гадяцької міської ради спільно з міською громадською організацією ветеранів війни та праці відвідують учасників бойових дій та прирівняних до них жителів міста. Сьогодні привітати підопічних з прийдешнім святом Перемоги прийшли секретар міської ради Г.В. Сафонов та голова міської громадської організації ветеранів війни та праці А.В. Київський. Вони побажали сивочолим ветеранам міцного здоров'я, подякували за те, що вони боролися за Україну і подарували невеликий презент до свята – «Солдатський кошик» (набір продуктів харчування).

Усі ці люди пройшли тяжкі випробування. Доля так склалася, що всі вони постраждали від нацизму, втратили рідних, стали жертвами війни на окупованих територіях. Сьогодні дані громадяни потребують все більшої уваги та підтримки з боку суспільства.

Організатори пояснюють, що хочуть приділити увагу людям, які захищали рідну землю.