Оприлюднення відомостей про результати конкурсу на посаду директора комунального закладу «Біленченківський сільський будинок культури» Гадяцької міської ради

Відповідно до законів України «Про культуру», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури», відділом культури і туризму Гадяцької міської ради 22 липня 2019 року проведено конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Біленченківський сільський будинок культури» Гадяцької міської ради.

Конкурс проходив у два етапи. На першому засіданні конкурсна комісія розглянула документи, подані кандидатом на посаду директора комунального закладу «Біленченківський сільський будинок культури» Гадяцької міської ради,  на відповідність кваліфікаційним вимогам. На другому засіданні відбулася співбесіда з кандидатом, під час якої конкурсна комісія заслухала публічні презентації проектів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Переможцем конкурсу на посаду директора комунального закладу «Біленченківський сільський будинок культури» Гадяцької міської ради стала Лукаш Лідія Олександрівна. Призначення переможця конкурсу на посаду відбудеться не пізніше двох місяців з дня оголошення конкурсу, шляхом підписання контракту на п’ять років.

Умови праці директора

Посада – директор

Режим роботи:

Робочий час: вівторок – п’ятниця – з 9.00 до 18.00

субота з 15.00 до 23.00

Обідня перерва: з 13.00 до 14.00

Вихідні дні: неділя, понеділок.

Ненормований робочий день.

Щорічна основна відпустка 24 календарних днів.

Оплата праці згідно вимог чинного законодавства.

Відомості про матеріально – технічну базу

Комунальний заклад «Біленченківський сільський будинок культури»  Гадяцької міської ради розташований за адресою: Полтавська обл., Гадяцький район, пл.40-річчя Перемоги, буд.8 А.

Ідентифікаційний код юридичної особи: 43035382.

Є неприбутковою бюджетною установою і не є платником ПДВ. У закладі 5 штатних одиниць.

Площа складає 1767 м2.

Опалення індивідуальне (теплогенератор).

Основний вид економічної діяльності – театральна та концертна діяльність.

Двоповерхова будівля. Глядацька зала  - 1 на 400 місць,  кімнат для гурткової роботи – 4, танцювальна зала – 1.

Технічна оснащеність: ноутбук – 1 шт., мікрофонів – 2 шт., комп’ютер – 1 шт., підсилювач – 1 шт., світлове обладнання – 2 шт.

Фінансова звітність за попередній бюджетний період

Фінансування діяльності комунального закладу відбувається за рахунок коштів міського бюджету, спецрахунку та благодійних внесків.

Кадровий потенціал

Штатна чисельність працівників – 5, клубні формування – 7,  з   числом   учасників  73 осіб.

1. Вокальний жіночий ансамбль «Джерело»

2. Хореографічний ансамбль «Віночок»

3. Драматичний гурток «Витребеньки»

4. Гурток художнього читання  « В колі друзів»