Оприлюднення відомостей про результати конкурсу на посаду художнього керівника комунального закладу «Біленченківський сільський будинок культури» Гадяцької міської ради

Дата: 29.07.2019 16:35

Відповідно до законів України «Про культуру», Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого наказом Міністерства культури України від 01 липня 2016 року №497, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури», відділом культури і туризму Гадяцької міської ради 26 липня 2019 року проведено конкурс на заміщення вакантної посади керівника художнього комунального закладу «Біленченківський сільський будинок культури» Гадяцької міської ради.

Конкурс проходив у два етапи. На першому засіданні конкурсна комісія розглянула документи, подані кандидатом на посаду художнього керівника комунального закладу «Біленченківський сільський будинок культури» Гадяцької міської ради,  на відповідність кваліфікаційним вимогам. На другому засіданні відбулася співбесіда з кандидатом, під час якої конкурсна комісія заслухала публічні презентації проєктів програм розвитку творчих колективів закладу культури на один і п’ять років.

Переможцем конкурсу на посаду художнього керівника комунального закладу «Біленченківський сільський будинок культури» Гадяцької міської ради став Лукаш Євген Анатолійович. Призначення переможця конкурсу на посаду відбудеться не пізніше двох місяців з дня оголошення конкурсу, шляхом підписання контракту на три роки.