Інформація про результати проведення перевірки Горбун Тамари Миколаївни

Дата: 21.08.2019 14:04

Відповідно до пункту 2 частини п'ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади», Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563 та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей, передбачених пунктом 2 частини п’ятої статті 5 Закону України « Про очищення влади», затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 03 листопада 2014 року №1100, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 04 листопада 2014 року за №1385/26162, відділом культури і туризму Гадяцької міської ради проведено перевірку достовірності відомостей, визначених пунктом 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» щодо Горбун Тамари Миколаївни, яка обіймає посаду головного спеціаліста відділу культури і туризму Гадяцької міської ради.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Горбун Т.М. не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».