Вітаємо Інну Дідик і її знімальну групу з презентацією нового фільму!

Дата: 05.11.2019 08:18

31 жовтня о 14.30 у приміщенні Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського пройшла презентація документального фільму  «Берегиня Драгоманівського роду»  про письменницю, публіциста, видавця, етнографа, громадську діячку Олену Пчілку.

Її життя тісно пов’язано з Гадячем, містом  де письменниця народилася, приїздила протягом усього життя, провела найщасливіші дитячі, а пізніше, мабуть, найважчі свої роки — вже після Лесі...

Стрічку створено полтавською журналісткою Інною Дідик на замовлення Гадяцької міської ради до 170-ї річниці від Дня народження Олени Пчілки.

Дідик Інна Станіславівна - поетеса, українська та білоруська письменниця, журналіст. Пише українською та білоруською мовами. Вона автор та режисер документальних фільмів, серед яких є присвячені історії Гадяча: «Стежками Лесі Українки», «Берегиня Драгоманівського роду», ряду сюжетів про рід Драгоманових.

За вагомий внесок у справу збереження та пропагування історичної і літературної спадщини славних представників родини Драгоманових, популяризацію Гадяцького краю, Інна Дідик нагороджена премією ім. Олени Пчілки 2019 року та відзначена  подякою на День міста  від міського голови Гадяцької міської ради у номінації «Гадяч 2019 – колиска роду Драгоманових».

Від всіх жителів Гадяцької громади висловлюємо велику подяку  автору фільму і колективу знімальної групи, бажаємо нових творчих злетів і чекаємо на подальшу співпрацю та на нові твори.