Рішення, прийняті на другому пленарному засіданні п’ятдесят шостої сесії Гадяцької міської ради від 19.12.2019 року

1. Про затвердження міської Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2020-2024 роки.
  2. Про затвердження міської Програми розвитку інтелектуального руху серед учнівської молоді на 2020-2024 роки.
  3. Про затвердження Програми з благоустрою території  Гадяцької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.
  4. Про затвердження Програми поводження з твердими побутовими відходами на території  Гадяцької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.
  5. Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Гадяч – житло» на 2020 рік.
  6. Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Добробут» на 2020 рік.
  7. Про затвердження Програми проведення відкритого всеукраїнського архітектурного конкурсу на кращий концептуальний проект об’єкта благоустрою (пам’ятного знаку) – «Землякам, що стали на захист України» в парку «Перемога» м. Гадяч на 2020 рік.
  8. Про внесення змін до Програми розроблення містобудівної документації на території Гадяцької міської об'єднаної територіальної громади на  2019 - 2020 роки.
  9. Про внесення змін до міської Програми з організації рятування людей на водних об’єктах міста Гадяча на 2019-2022 роки.
  10. Про проведення ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення в межах Гадяцької міської об’єднаної територіальної громади.
  11. Про внесення змін до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки міста  Гадяча на 2017-2021 роки.
  12. Про затвердження Програми соціально - економічного розвитку Гадяцької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.
  13. Про бюджет Гадяцької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.
  14. Про внесення змін до Комплексної Програми розвитку освітньої галузі м. Гадяча на 2016-2020 роки.
  15. Про внесення змін до міської Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки.
  16. Про внесення змін до Програми з благоустрою міста Гадяча на 2018-2020 роки.
  17. Про повернення надміру сплачених коштів.
  18. Про внесення змін до бюджету міста Гадяча на 2019 рік.
  19. Про затвердження Положення про відділ реєстрації місця проживання фізичних осіб виконавчого комітету Гадяцької міської ради.
  20. Про передачу на баланс КП «Добробут» витрат по об’єкту «Реконструкція з влаштуванням мережі вуличного освітлення ( від КТП – 136) по вул. Молодіжна, вул. Дружби в с. Біленченківка Гадяцького району Полтавської області».
  21. Про передачу на баланс КП «Добробут» витрат по об’єкту «Реконструкція з влаштуванням мережі вуличного освітлення ( від КТП – 128) по вул. 40-річчя Перемоги в с. Біленченківка Гадяцького району Полтавської області».
  22. Про передачу на баланс КП «Добробут» витрат по об’єкту «Реконструкція з влаштуванням мережі вуличного освітлення ( від КТП – 637) по вул. Центральна в с. Біленченківка Гадяцького району Полтавської області».
  23. Про передачу на баланс КП «Добробут» витрат по об’єкту «Реконструкція водонапірної вежі по вул. С.Кравченка в с. Біленченківка Гадяцького району Полтавської області».