Правила використання засобів пожежогасіння:

Дата: 09.12.2019 08:54

• Переносні вогнегасники (порошкові, вуглекислотні або водопінні) використовують згідно з інструкцією, наведеною у вигляді малюнків і тексту на корпусі вогнегасників. Для того, щоб привести в дію вогнегасник необхідно: зірвати пломбу, висмикнути чеку, розтруб вогнегасника направити на осередок горіння, натиснути на важіль (відкрити вентиль) і приступити до гасіння.
  • Для приведення в дію пожежних кранів, що знаходяться в будинку (споруді), необхідно відкрити дверцята шафи, розкласти в напрямку осередку пожежі рукав, з’єднаний з краном і стволом. Відкрити вентиль поворотом маховика проти ходу годинникової стрілки і спрямувати струмінь води із ствола на осередок горіння.
Запам’ятайте: у всіх випадках, якщо ви в змозі, зателефонуйте до Служби порятунку за номером «101» і викличте пожежних!