Інформаційна кампанія щодо легалізації праці

Дата: 30.01.2020 08:53

На виконання доручення Прем’єр - Міністра України від 22.01.2020р. №2313/0/1-20 щодо здійснення контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість,  на території Гадяцької міської ОТГ інспектором Управління Держпраці в Полтавській області, фахівцями Гадяцької міськрайонної філії Полтавського обласного центру зайнятості, Гадяцького відділу обслуговування громадян (сервісного центру)  Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області та працівниками виконавчого комітету Гадяцької міської ради проведено роз’яснювальну роботу із суб’єктами господарювання, що провадять діяльність у сфері торгівлі, тимчасового розміщування та організації харчування, про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.

Під час спілкування посадовці розповідали про переваги офіційного оформлення трудових відносин для працюючої людини, роз’яснювали негативні наслідки і види відповідальності за використання незадекларованої праці, підкреслюючи, що неоформлений офіційно працівник залишається без права на отримання соціальних пільг та виплат, гарантованих державою, особливо при нарахуванні пенсії та здійсненні перерахунків пенсій надалі.