Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади вчителя – дефектолога ІРЦ

Комунальна установа «Гадяцький Інклюзивно - ресурсний центр» Гадяцької міської  ради Полтавської області, яка знаходиться за адресою вул. Шевченка, 10, м. Гадяч, оголошує конкурс на заміщення вакантної посади вчителя - дефектолога.

Вимоги до кандидатів:

- вища педагогічна освіта ступеня магістра або освітньо – кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Корекційна освіта», «Дефектологія», за спеціалізацією – корекційний  педагог, олігофренопедагог, тифлопедагог, сурдопедагог;

- стаж роботи не менше одного року.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі:

- письмову заяву про участь у конкурсі;

- автобіографія;

- резюме;

- заповнений особовий листок по обліку кадрів (форми П-2);

- копії документів про освіту з додатками, присвоєного вченого звання, присудження наукового ступеня;

- копія паспорта, ідентифікаційного коду;

- копія трудової книжки;

- письмову згоду на збір та обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- одну фотокартку розміром 4х6 см.;

- інші документи, які підтверджують її професійні або моральні якості.

Строк подання документів з 04 серпня до  04 вересня 2020 року.

Проведення конкурсного відбору буде проведено 08 вересня 2020 року в приміщенні  Гадяцького інклюзивно- ресурсного центру о 10.00. Етапи проведення конкурсного відбору: екзамен, співбесіда.

За додатковою інформацією звертатись до директора комунальної установи «Гадяцький Інклюзивно – ресурсний центр» Гадяцької міської ради Шкрьоби  Світлани Володимирівни, тел. 0502948860, Е-mail: gadyach.irc@gmail.com.

Директор  С.В.Шкрьоба