Засідання сорок третьої сесії міської ради сьомого скликання

14 лютого 2019 року в залі засідань міської ради відбулося пленарне засідання сорок третьої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання. Головував на засіданні міський голова Нестеренко Володимир Олександрович. Зареєстровано 20  депутатів міської ради з 26 обраних.

У роботі сесії взяли участь члени виконавчого комітету міської ради, керівники структурних підрозділів міської ради та виконавчого комітету, керівники комунальних підприємств міста, голови вуличних комітетів, представники громадських організацій, журналісти.  Також у пленарному засіданні депутатського корпусу прийняли участь: перший заступник голови райдержадміністрації Бондаренко С.М. та начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тарасенко В.Ю.

Депутати міської ради, присутні привітали міського голову Нестеренка Володимира Олександровича з врученням державної нагороди.  Цього дня на пленарному засіданні двадцять четвертої сесії Полтавської обласної ради йому було вручено державну нагороду – орден «За заслуги» І ступеня, відповідно до Указу Президента України №14/2019 від 22.01.2019 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України».

На пленарному засіданні сорок третьої сесії депутати міської ради розглянули тридцять два питання порядку денного. Основними питаннями розгляду були:

1. «Про присвоєння Гадяцькій спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 4 Гадяцької міської ради ім’я Лесі Українки та зміну найменування юридичної особи». Крім присвоєння ім’я Лесі Українки, школа отримала новий статус – Гадяцький ліцей І-ІІІ ступенів №4.
  2. «Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність». Депутати міської ради звернулись до Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області з клопотанням про передачу у комунальну власність земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності орієнтовано площею 896,1 га, які розташовані на території Гадяцької міської об’єднаної територіальної громади.
  3. «Про внесення змін та доповнень до Плану соціально - економічного розвитку Гадяцької міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».
  4. «Про внесення змін до бюджету міста Гадяча на 2019 рік».

15 питань із порядку денного - були питання земельних відносин з юридичними та фізичними особами міста.

Після розгляду порядку денного всі питання були прийняті депутатами міської ради одноголосно.

У «Різному» виступили:

Тарасенко Віталій Юрійович – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації - з питання надання субсидій населенню міста в грошовому еквіваленті.

Ємець Микола Олексійович  -  директор МКП «Комунсервіс» - щодо утримання вулиць та тротуарів міста в зимовий період та освітлення вулиць.

Гусак Артем Вікторович – начальник комунального підприємства «Гадячжитло» - щодо очищення від снігу внутрішньобудинкових доріг в зимовий період та утримання та ремонт дахів  багатоповерхових будинків міста.

Зозуля Олександр Олексійович  -  провідний фахівець з екологічної освіти, рекреації та туризму регіонального ландшафтного парку «Гадяцький» -  щодо проведення робіт згідно проекту «Солов’їні  стежки «Зеленого Гаю» до 170 річчя з Дня народження Олени Пчілки.

Сафонов Григорій Володимирович – секретар міської ради - щодо проведення електронного декларування особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (депутатами міської ради) за звітний 2018 рік.

Пленарному засіданню передували засідання постійних депутатських комісій міської ради. Всі комісії прийняли активну участь у розгляді питань проекту порядку денного сесії.