Гімназисти вибороли диплом ІІІ ступеня на обласному турі Всеукраїнського турніру юних географів

Дата: 01.10.2018 13:25

29 вересня 2018 року у м. Полтаві на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського проведено другий обласний тур Всеукраїнського турніру юних географів.

У цих інтелектуальних змаганнях взяли участь школярі з різних куточків Полтавщини. Всі команди продемонстрували ґрунтовну підготовку та належний рівень знань з географії, проявили вміння вести дискусію, висловлювати власну думку, аргументувати свою відповідь та виявили неабиякий інтерес до предмету.

У рівній, напружені боротьбі наша команда «Вікторія» Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради виборола ІІІ місце!
Вітаємо переможців – Борис Ірину (10 клас), Артюх Ольгу (10 клас), Романків Олександру (10 клас) та Остапенка Павла (9 клас).  Бажаємо подальших творчих успіхів, наполегливості в оволодінні знаннями, яскравих перемог!

Дякуємо за підготовку команди-переможця вчителю географії Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Васюті Любові Іванівні.