Завідувач міського методичного кабінету Майборода С.М. став модератором першого заняття Школи професійного зростання працівників органів управління освітою об’єднаних територіальних громад

Дата: 14.02.2019 13:40

8 лютого 2019 року на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського проведено перше заняття Школи професійного зростання працівників органів управління освітою об’єднаних територіальних громад у Полтавській області «Особливості організації методичної роботи в об’єднаній територіальній громаді». У заході взяли участь 17 представників об’єднаних територіальних громад Полтавщини.

Одним з модераторів вказаного заходу був завідувач методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Майборода Сергій Миколайович, який презентував досвід роботи ММК  «Методична підтримка педагогів у громаді».

Засідання Школи професійного зростання працівників органів управління освітою об’єднаних територіальних громад у Полтавській області проведено  з метою визначення особливостей організації методичної роботи в освітньому просторі об’єднаної територіальної громади та знаходження оптимальних шляхів діяльності для досягнення мети; удосконалення знань організаторів методичної роботи в закладах освіти об’єднаної територіальної громади щодо використання сучасних форм і методів для якісного здійснення методичної роботи з педагогічними кадрами в умовах децентралізації. Слухачі Школи отримали матеріали виступів у електронному вигляді.