Підготовка до святкування Дня міста йде повним ходом!

Дата: 05.09.2018 16:41

Парк «Перемоги», одне з улюблених місць відпочинку, преображається на очах! І ці чудові перетворення роблять не тільки працівники підрозділів гадяцької міської ради а й активні й не байдужі представники громади міста. Яскравий приклад цього є оновлені та реставровані скульптури звірят на вході до  розчищеного дитячого майданчика парку.

Активісти ГО «Гадяч дружній», за ініціативи керівника Лариси Максимів та підтримки міської ради, 5 днів творчо і наполегливо працювали на майданчику. І ось результат - звірята як новенькі, на радість дітворі та любителям селфі)).

Тож запрошуємо приєднуватись до співпраці. Почніть з простого ваших улюблених місць відпочинку поряд з вашим житлом і світ навколо стане кращим!