Зі святом тебе, мій Гадяч!

ГАДЯЧ  ГЕТЬМАНСЬКА СТОЛИЦЯ  - МІСТО ТАЛАНОВИТИХ ЛЮДЕЙ!

Програма заходів присвячених 75-ій річниці визволення Гадяча від нацистських загарбників та  Дню міста

11 вересня 2018  вівторок

8-00   Молитва за полеглих воїнів-визволителів  в роки війни. Храми міста

9-00   Фотовиставка «Хто грудьми і кров’ю землю захищав…». "Ті дні незабутні»- безкоштовні екскурсії  експозиціями  Гадяцького історико –краєзнавчого музею.

10-00 "Свято зі сльозами на очах» Святкові урочистості  і покладання квітів до могил воїнів-визволителів. Естафета  пам’яті «Слава визволителям України».  Парк «Перемога»

11-00 «Є така професія -рятувати людей!» Змагання між командами рятувальників. Шкільний стадіон Гадяцької гімназії ім. Олени Пчілки .

14 вересня  2018  п’ятниця

«Гадяч –місто талановитих людей». Цикл заходів:

16-00-18-00 -Акція  від  провайдера «Датагруп» феєричне шоу мильних бульбашок,  ігри і розваги від аніматорів та роздача повітряних кульок в подарунок. Площа Соборна, дитячий майданчик.

18-00 « Скарбниця талантів» - презентація Гадяцького коледжу культури і мистецтв  та його випускників , презентація ідеї проведення щорічного фестивалю молодих  театрів    «Гадяч-театральний». Центральний вхід парку «Перемога».

19-00  Виступ  Полтавського  обласного симфонічного оркестру з новою концертною програмою.   Центральний вхід парку «Перемога».

15 вересня 2018 субота

8-00 «Дзвони крізь віки»  молитва за добробут гадячан, процвітання міської громади та мир в Україні.  Храми міста.

9-00 «Місто лагідної краси» - безкоштовні екскурсії містом (Замкова гора, Гадяцький історико –краєзнавчий музей, «Підземелля»)

9-00-15-00 Відкритий шахово-шашковий турнір на кубок міського голови . Танцювальний майданчик парку «Перемога».

10-00 Відкриття   «Весільної альтанки».  Парк «Перемога».

11-00-15-00 Свято морозива «В гостях у «Трьох ведмедів» .  Дитячий майданчик ,парк "Перемога".

12-00 Традиційний велопробіг  присвячений Дню міста. Майданчик перед Гадяцьким коледжем  культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського .

12-00 «Гадяч з висоти пташиного польоту». Підняття  на оглядовій повітряній кулі. Стадіон «Колос».

14-00 "Містечко майстрів". Парк «Перемога»:

-«Марципанова галявинка» виставка - продаж солодкої випічки ;

- «Гадяч-край медовий» виставка  медів  та продуктів бджільництва;

- «Гадяччина веселкова». Художні виставки, виставки майстрів народних промислів  (картини, вишивки, поробки, кераміка, гончарі, ковалі), проведення майстер-класів;

15-00  Книжкове містечко «Гадяч -читаючий»  - виставка «Книги про Гадяч» та конкурс-вікторина «Чи знаєш ти історію рідного краю?».  Парк "Перемога".

15-00 «Гадяч- поетичний» поетичні читання гадяцьких поетів-аматорів, алея парку "Перемога".

15-30 «Де Псел грайливо вербам коси миє». Переспіви аматорських колективів. Танцювальний майданчик  парку "Перемога"

16-00 Концертна програма Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського. Площа Соборна.

18-00 «Я рідного міста примножую славу» -урочистості  з нагоди Дня міста. Площа Соборна.

19-00 Концертно - розважальна програма від «Радіо-п’ятниці» (Артур Боссо, Міла Нітіч, гурт «Оркестр гарного настрою») - Площа Соборна. Головна сцена.

21-00 Святковий феєрверк   - Площа Соборна.

21-30 Дискотека DJ «Радіо-п’ятниця». Площа Соборна.

Протягом дня: Галявина розваг ( ігро-ленд, атракціони, живі скульптури, виступи мімів, веселі фото-зони, катання  дітей  на паровозиках. Парк "Перемога", площа Соборна.

Не пропустіть  головну  подію міста!
   Буде цікаво і весело!