Проведено тематичну інструктивно-методичну нараду директорів закладів дошкільної освіти міста Гадяча «Про організацію освітньої роботи в закладах дошкільної освіти у 2018/2019 н. р.

Дата: 03.09.2018 16:52

31 серпня 2018 року на базі ЗДО № 2 «Берізка» завідувач методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Майборода С.М. та методист з дошкільної освіти Аколович Т.П. провели тематичну інструктивно-методичну нараду директорів закладів дошкільної освіти міста Гадяча «Про організацію освітньої роботи в закладах дошкільної освіти у 2018/2019 н. р.».

На порядку денному було розглянуто ряд важливих питань, які регламентують діяльність ЗДО з питань підготовки до нового навчального року, зокрема:

щодо організації роботи у закладах дошкільної освіти міста в 2018/2019 навчальному році;

щодо впроваджувалися Базового компоненту дошкільної освіти, комплексної програми «Українське дошкілля», нової редакції програми розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт»;

щодо здійснення внутрішнього контролю у ЗДО. якості перспективного та річного планування роботи, ведення ділової документації;
щодо курсової перепідготовки працівників дошкілля у 2018/2019 навчальному році, тощо.

З усіх обговорених питань учасникам наради дано конкретні доручення.