Гадяцьким ЦПРПП проведено установче засідання методичного об’єднання вчителів основ здоров’я закладів загальної середньої освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської і Сергіївської громад у online-режимі

Дата: 07.12.2020 08:04

03 грудня 2020 року в online-режимі проведено установче засідання методичного об’єднання вчителів основ здоров’я  закладів загальної середньої освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської громад.

У ході зібрання проведено вибори голови методичного об’єднання. За результатами голосування, керівником методичної спільноти обрано Ковалівську Інну Іванівну – учителя основ здоровя Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 3 імені Івана Виговського Гадяцької міської ради.

Членами методичного об’єднання обговорено актуальні питання, які на сьогодні турбують освітян, зокрема: щодо проведення міського конкурсу з основ здоров’я у 2020/2021 навчальному році; щодо організації освітнього процесу в умовах дистанційного навчання, щодо організації роботи і завдань методичного об’єднання та комунальної установи «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників».

Підготував: В.В. Лисенко