До уваги громадськості!

Дата: 22.02.2021 15:18

Згідно з переліком програм та проектів, які планується реалізувати у 2021 році, для підвищення рівня соціальної захищеності найбільш уразливих верств населення, передбачено кошти з обласного бюджету до бюджету Гадяцької міської територіальної громади у вигляді іншої субвенції на пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. А саме:

1. Без урахування доходу сім’ї пільга надається особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та віднесені до категорій 1 та 2.
  2. З урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї, за умови, що середньомісячний сукупний дохід сім’ї пільговика в розрахунку на одну особу за попередні 6 місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу:
    1. особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи і віднесені до категорії 3;
    2. діти, потерпілі внаслідок Чорнобильської катастрофи;
    3. потерпілі діти, яким встановлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою.

Вище зазначені категорії осіб мають право отримувати лікарські засоби, які відпускаються на пільгових умовах, виписані лікарями, та отримувати пільгове зубопротезування.

Відпуск ліків громадянам аптечним закладом та надання пільгового зубопротезування здійснюється:

• при пред’явленні посвідчення постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи – особам категорій 1 та 2;
  • при пред’явленні посвідчення та довідки про сукупний дохід сім’ї – особам, які відносяться до категорії 3 та дітям, потерпілим внаслідок Чорнобильської катастрофи;
  • при пред’явленні рецепту на ліки, який виписав сімейний лікар;
  • лікарський висновок стоматолога на отримання послуги зубного протезування.

Отримати пільгові ліки громадяни можуть в аптеці за адресою:

вул. Полтавська, 27 (ТОВ «СВ Медікал»).

Пільгове зубопротезування забезпечує Комунальне некомерційне підприємство «Гадяцька міська центральна лікарня» Гадяцької міської ради.

Необхідну інформацію можна дізнатися за телефонами:

2-07-03  Відділ соціального захисту населення Гадяцької міської ради

2-36-09 Громадська організація «Гадяцьке міське товариство ветеранів та інвалідів «Союз Чорнобиль»