Привітання міського голови з прийдешнім святом – 8 березня!

Дата: 05.03.2021 08:14

Шановні жінки!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди прекрасного свята – Міжнародного жіночого дня 8 Березня!

Турботливі бабусі, ніжні матері, любі сестри, кохані дружини, дорогі дочки й онучки — ви найдорожче, що є у житті чоловіків! Охоронниці домашнього вогнища, берегині роду людського.

Від імені Гадяцької міської ради, її виконавчого комітету, всіх чоловіків громади та від себе особисто вітаю Вас і бажаю величезного жіночого щастя, любові та добра! Будьте завжди неповторними і вродливими, мудрими і щедрими, єдиними і незвичайними! Нехай доля завжди посміхається Вам, життя дарує прекрасні, незабутні миттєвості, а кожна мить Вашого життя буде сповнена теплом сонячних променів, жіночим щастям та родинним добробутом, всепереможним почуттям кохання та світлими мріями!

міський голова В.НЕСТЕРЕНКО