До уваги громадськості!

Для підвищення рівня соціальної захищеності найбільш уразливих верств населення діє Програма пільгового медичного забезпечення (зубного протезування) ветеранів війни на 2021 – 2023 роки.  Фінансування Програми здійснюється за рахунок виділених коштів з бюджету Гадяцької міської територіальної громади.

Протезування зубів  (за винятком  протезування із дорогоцінних  металів та прирівняних до  них матеріалів)  проводиться громадянам, які мають на це   право, відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту», а саме:

• особи з інвалідністю внаслідок війни
  • особи,  які належать до учасників   бойових дій
  • учасники війни

Зазначена пільга не поширюється на членів сім’ї пільговика.

Безоплатні послуги зубопротезування одному пільговику надаються один раз на 1 рік на суму, що не перевищує 3 000,00 грн.

Для взяття на облік осіб, які  мають право на безоплатне  зубопротезування,  до відділу соціального захисту населення Гадяцької міської ради подають наступні документи:

• заяву про взяття на облік  на отримання безоплатного зубопротезування;
  • копію паспорта та копію облікової  картки платника податків;
  • копію посвідчення пільговика;
  • висновок лікаря-стоматолога на протезування ротової порожнини;
  • довідку про середньомісячний  сукупний дохід сім’ї за попередні  шість місяців.