ПРИБИРАЄМО МІСТО

Дата: 29.03.2021 09:41

У рамках щорічної всеукраїнської акції “За чисте довкілля”, місячника з благоустрою, з метою реалізації плану заходів з озеленення Гадяцької міської територіальної громади та покращення стану благоустрою місць масового відпочинку громадян у весняно-літній період 2021 року, в березні-квітні проводиться ряд робіт, спрямованих на покращення санітарно-екологічного стану довкілля.

29 та 30 березня 2021 року Міське комунальне підприємство «Комунсервіс»  проводить роботи по санітарній обрізці дерев та кущів по вулиці Білохи (Сумська гора), очищення від сміття даної території.

Рух транспорту на період проведення робіт буде обмежено. Просимо водіїв з розумінням віднестись до тимчасових незручностей.

Закликаємо всіх гостей та мешканців міста підтримувати чистоту, не смітити і не створювати несанкціоновані звалища сміття. Поважайте себе та інших!