УВАГА ВСІМ! ПЕРЕВІРКА ТЕХНІЧНОГО СТАНУ СИСТЕМИ ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ОПОВІЩЕННЯ!

Дата: 30.04.2021 09:38

Шановні жителі Гадяцької міської територіальної громади!

Виконком Гадяцької міської ради попереджає, що 06 травня 2021 року в м. Гадяч та населених пунктах Гадяцької міської територіальної громади заплановано проведення  перевірки технічного стану системи централізованого оповіщення.

Під час цієї перевірки будуть 2 рази вмикатися електросирени, звучання яких є сигналом цивільного захисту «Увага всім!».

Оскільки це навчальна перевірка засобів оповіщення, то мешканці Гадяцької міської територіальної громади повинні зберігати спокій - їх життю та здоров’ю нічого не загрожує.

Основна мета подібної перевірки - визначення працездатності системи централізованого оповіщення, яка створена для своєчасного інформування населення про загрозу і виникнення надзвичайної ситуації, а також відпрацювання дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту.