Пам’ятка щодо дотримання заходів пожежної безпеки під час відвідування лісових масивів

У зв'язку з наближенням травневих свят та підвищенням температури атмосферного повітря, зростає кількість охочих відпочити у лісах та місцях масового відпочинку на природі. Одночасно з цим, різко збільшується кількість пожеж, що виникають внаслідок необережного поводження громадян з відкритим вогнем.

З метою недопущення виникнення пожеж у природних екосистемах, виконавчий комітет Гадяцької міської ради нагадує:

1. Не можна розводити багаття у лісі та лісопосадках.

2. Суворо забороняється палити, кидати у лісі та лісопосадках непогашені сірники та недопалки, створювати смітники та спалювати відходи.

3. Не дозволяйте дітям бавитися з сірниками та запальничками.

4. Забороняється спалювати стерню та рослинні залишки на сільськогосподарських полях та угіддях.

Шановні громадяни!

Якщо ви помітили загорання в лісах, на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101».

Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків.