До уваги громадян!

Дата: 25.05.2021 08:04

Шановні жителі Гадяцької міської територіальної громади!

Виконавчий комітет  Гадяцької міської ради попереджає,  що 26 травня 2021 в м. Гадяч та населених пунктах Гадяцької міської територіальної громади буде проведено позапланову  перевірку технічного стану системи централізованого оповіщення. Під час цієї перевірки будуть 2 рази вмикатися електросирени, звучання яких є сигналом цивільного захисту «Увага всім!». Оскільки це навчальна перевірка засобів оповіщення, то мешканці Гадяцької міської територіальної громади повинні зберігати спокій - їх життю та здоров’ю нічого не загрожує. Основна мета подібної перевірки - визначення працездатності системи централізованого  оповіщення, яка створена для своєчасного інформування населення про загрозу і виникнення надзвичайної ситуації, а також відпрацювання дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту. Прохання  до жителів Гадяцької міської територіальної громади  бути уважними, не панікувати та поставитися з розумінням до проведення позапланової технічної перевірки  системи оповіщення.