Повідомлення про результати розгляду пропозицій громадськості до передпроєктних розробок «Будівництво розважально-відпочинкового комплексу «Тераса-Парк» по вул. Конституції України в місті Гадяч, Полтавської області»

Дата: 12.04.2021 14:20

З 11 березня по 11 квітня 2021 року включно відбувались громадські обговорення передпроєктних розробок «Будівництво розважально-відпочинкового комплексу «Тераса-Парк» по вул. Конституції України в місті Гадяч, Полтавської області».

У термін, передбачений для проведення процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до передпроєктних розробок, до Гадяцької міської ради пропозиції від осіб, які мають право подавати такі пропозиції, не надходили.

Відповідно до пункту 2.2, розділу 2 Плану зонування території (ЗОНІНГ) м. Гадяч Полтавської області дане питання буде винесено на розгляд архітектурно-містобудівної ради при виконавчому комітеті Гадяцької міської ради.

Начальник відділу архітектор                  І.М. Єрьоміна