Перший рейс із вивезення сміття з сільських населених пунктів Гадяцької громади

Сьогодні, 03 серпня 2021 року, комунальне підприємство «Гадяч-житло» здійснило перший рейс з надання послуг із збирання та вивезення твердих побутових відходів в населених пунктах Гадяцької міської територіальної громади – селах Харківці та Круглик.

Вивезення сміття буде проводитися також із с. Сари, с. Червоний Кут, с. Малі Будища.

Вартість послуги становить 17,72 грн. з однієї особи за місяць.

Для приєднання до Публічного договору про надання послуг з поводження з побутовими відходами необхідно підписати ЗАЯВУ-ПРИЄДНАННЯ.

При собі мати:

Паспорт власника житлового будинку (або наймача, орендаря), ідентифікаційний код

Довідку про склад сім’ї.

Із Публічним договором на дані послуги ви можете ознайомитися в газеті «Гадяцький вісник», на офіційному веб-сайті Гадяцької міської ради або в соціальній мережі «Фейсбук» на сторінці КП «Гадяч-житло».

Вивіз сміття проводитиметься з серпня 2021 за графіком:

с. Сари

1-й – 3-й четвер

с. Харківці, Круглик, Червоний Кут

1-й – 3-й вівторок

с. Малі Будища

2-й – 4-й вівторок

Звертаємо увагу мешканців, що сміття забиратиметеся не тільки з контейнерів, а й по вулицях куди проїде спеціалізований транспорт.

Укладання договорів на вивіз сміття – запорука благоустрою населених пунктів громади.