Сімейні лікарі матимуть додатковий стимул вакцинувати своїх пацієнтів

Дата: 10.08.2021 11:17

Сімейні лікарі матимуть додатковий стимул вакцинувати своїх пацієнтів.

Якщо серед дорослих пацієнтів сімейного лікаря вакциновано понад 80% йому буде зараховуватися 50 балів безперервного професійного розвитку під час чергової атестації, починаючи з 2022 року. Враховуючи, що частина лікарів цьогоріч вже пройшла атестацію, отримати бали за вакцинацію від COVID-19 можна буде протягом наступного року.

Також розглядається можливість запровадження додаткової фінансової винагороди сімейним лікарям за високі результати охоплення щепленнями від COVID-19 серед дорослих пацієнтів.

За даними дослідження ЮНІСЕФ/USAID, проведені Info Sapiens у березні 2021 - 64% українців загалом і 72% людей від 60 років дослухаються до порад сімейного лікаря, приймаючи рішення про щеплення.

Саме тому важливо, щоб сімейні лікарі активно комунікували про вакцинацію з пацієнтами та спиратись на доказову медицину.