Держава виділила кошти на розробку вітчизняних імунобіологічних препаратів та засобів діагностики пріоритетних інфекційних захворювань

  • 268

 

Фото без опису

Міністерство охорони здоров'я України визначило пріоритетними розробку засобів для виявлення збудників COVID-19, грипу, інших небезпечних вірусів, збудників сибірки, туляремії, бореліозів, холери, антитіл до вірусу кору та збудників хвороби Лайма та бруцельозу, виявлення ботулотоксину та дифтерійного токсину, визначення токсигенності збудника дифтерії.

Докладно тематика пріоритетних досліджень і розробок у наказі МОЗ: https://bit.ly/3zjNaRY

Кошти виділені за бюджетною програмою «Створення біокластеруБіологічна безпека та розвиток біотехнологічних технологій”»: https://bit.ly/3nDZydi

Для отримання фінансування дослідники мають подати заявку на конкурс. Заявки приймає філія «Український інститут досліджень у сфері громадського здоров’я» Центру громадського здоров’я.

Конкурс відбувається відповідно до Порядку: https://bit.ly/3zg1uuB

Запрошуємо подавати заявки підприємства, установи і організації незалежно від форм власності, що мають працівників відповідної кваліфікації та необхідне обладнання та матеріально-технічну базу для виконання робіт.

Дедлайн подачі заявок: 18 жовтня 2021 року до 18:00.

Детальні умови конкурсу на сайті #ЦГЗ: https://bit.ly/2ZaLb6d