До відома мешканців Гадяцької міської територіальної громади

Відповідно до статті 27 Кодексу цивільного захисту України, Положення про добровільні формування цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2013 № 616 органами місцевого самоврядування під час загрози або виникнення надзвичайних ситуацій для проведення допоміжних робіт із запобігання або ліквідації наслідків таких ситуацій утворюються добровільні формування цивільного захисту.

Громадяни, які бажають брати участь в ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України, а саме в розборі завалів, рятуванні людей, наданні допомоги потерпілим, розвантаженні гуманітарних вантажів та інших заходів, можуть долучитися до добровільних формувань цивільного захисту. Зазначені формування утворюються на тимчасовій основі органами місцевого самоврядування. Для того, щоб стати таким добровольцем, потрібно заповнити анкету на сайті https://dmpo.dsns.gov.ua/.../ya-pragnu-stati-dobrovolcem... в розділі «Я прагну стати добровольцем».