Оперативна інформація станом на 19.04.2022

Оперативна інформація станом на 19 квітня.

Ситуація в нашій громаді стабільна та контрольована. Всі об’єкти критичної інфраструктури в місті та сільських населених пунктах функціонують.

Рота охорони несе чергування на блок-постах, порядок на вулицях міста та сіл забезпечують правоохоронні органи та рота охорони.

Продовжуємо здійснювати розселення внутрішньо переміщених осіб. За минулу добу прийнято 53 евакуйованих осіб, з них 12 дітей та 2 особи з інвалідністю. Всього прийнято 1982 чоловік, з них 548 дітей та 38 осіб з інвалідністю. На даний час проживає 1520 осіб, з них 401 дітита та 38 осіб з інвалідністю. З питань поселення на території Гадяцької громади можна звертатися цілодобово за телефон (05354) 3-21-28.

У відділі соціального захисту населення Гадяцької міської ради також продовжуємо надавати гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам. Щиро дякуємо всім мешканцям громади, хто долучається до збору необхідних для переселенців продуктів харчування та речей першої необхідності.

?Комендантська година триває з 21.00 до 05.00. Дотримуйтеся режиму комендантської години та світломаскування у нічний час.

Обов’язково контролюйте місце перебування дітей! Наголошуємо, що воєнний стан – не час для прогулянок.

Просимо усіх жителів громади негайно ховатися в УКРИТТЯ під час повітряної тривоги????.

БЕЗ НАГАЛЬНОЇ ПОТРЕБИ НЕ ВИХОДЬТЕ НА ВУЛИЦЮ З ПОЧАТКУ ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ ТА ДО ЇЇ ЗАКІНЧЕННЯ!

Цілодобово працюють телефони гарячої лінії ??(05354) 2-14-29, ????+380950537714.