Стратегія розвитку громади

Важливим аспектом становлення та розвитку будь-якої територіальної громади є питання щодо створення комфортного та безпечного життя громадян. У цьому контексті важливу роль відіграє стратегічне планування її розвитку.

Сьогодні відбулося перше засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Гадяцької міської територіальної громади на 2023-2027 роки.

У ході засідання перший заступник міського голови Геннадій Дроботя Фото без описузазначив, що саме стратегічне планування є важливим етапом розвитку громади і основним завданням робочої групи – максимально сконцентрувати зусилля навколо розробки Стратегії.

Присутні ознайомилися з Положенням про робочу групу, зокрема з функціями та повноваженнями, а також з методологією розробки Стратегії, визначили послідовність її роботи.

Правильно розроблена Стратегія дозволить не лише визначити пріоритетні напрямки розвитку, а й окреслити головні вектори розвитку нашої громади.