Друге засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку громади

У громаді триває робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Гадяцької міської територіальної громади на 2023-2027 роки.

2 грудня відбулося друге засідання Робочої групи, на якому йшлося про ключові виклики, стратегічне бачення та завдання розвитку громади.

Зокрема, в ході засідання члени Робочої групи ознайомилися з результатами проведеного анкетування, думками громадськості щодо розвитку Гадяцької громади.

Члени Робочої групи працювали над  SWOT-аналізом громади відповідно до результатів опитування. Зокрема, визначили сильні та слабкі сторони, а також можливості та загрози розвитку громади.  До наступного засідання їх буде доопрацьовано та визначено взаємозв’язок між внутрішніми і зовнішніми факторами. Саме ці взаємозв’язки дозволяють сформулювати порівняльні переваги, виклики і ризики, які є основою для стратегічного вибору.

Кожен учасник висловив свою думку. Після  обговорень було сформульовано Стратегічні цілі розвитку Гадяцької міської територіальної громади.