Стратегія розвитку Гадяцької громади – на новому етапі

11 січня під головуванням першого заступника міського голови Геннадія Дроботі відбулося чергове засідання Робочої групи.

Як пояснила начальник відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Гадяцької міської ради Інна Галушка, наразі триває робота над складанням і уточненням оперативних цілей та завдань, які забезпечуватимуть досягнення стратегічних цілей.

Зокрема, основна увага зосереджена таким стратегічним цілям: - економічний розвиток громади;

- висока якість життя, комфортні умови та добробут;

- ефективне управління просторовим розвитком, енергоефективна та безпечна інфраструктура.

Після узагальнення напрацьованих матеріалів буде проведено збір ідей проєктів, які дозволять сформувати План заходів з реалізації Стратегії на 2023-2025 роки.

Матеріали, підготовлені в процесі роботи над Стратегією, та оголошення про збір проєктних ідей додатково будуть опубліковані на офіційному сайті громади.