Оголошення про проведення конкурсу з визначення пасажирського перевізника на приміський автобусний маршрут загального користування «Гадяч - Малі Будища»

  • 142

Фото без опису

Керуючись статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 7, абзацом першим статті 43 Закону України «Про автомобільний транспорт», Порядком проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, що затверджений  постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року №1081 (далі - Порядок), виконавчий комітет Гадяцької міської ради, як організатор перевезень, оголошує про проведення конкурсу з визначення пасажирського перевізника на приміський автобусний маршрут загального користування «Гадяч – Малі Будища»,  що не виходить за межі території Гадяцької міської територіальної громади (далі - Конкурс).

Об’єкт конкурсу:

Номер маршруту об’єкта Конкурсу

 

Назва маршруту

 

Назва кінцевої зупинки

 

Кількість оборотних рейсів

 

Кількість автобусів для забезпечення перевезень

 

 

Режим руху

 

Періодичність

виконання перевезень

116-2

Гадяч-Малі Будища

Малі Будища

3

2

Регулярний

Постійно, щоденно

Умови конкурсу: перевізник - претендент повинен:

- мати автобуси, що відповідають категоріям - М2, М3 і класу - А,В,І,ІІ,ІІІ, відповідно до Порядку визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженим наказом Міністерства транспорту та зв`язку України від 12 квітня 2007 року №285;

- мати достатню кількість транспортних засобів для виконання перевезень та достатню кількість резервних автобусів, які повинні бути не нижче за показниками категорії, класу, комфортності основних автотранспортних засобів, які пропонуються для обслуговування маршруту;

- забезпечувати здійснення пільгових перевезень;

- мати рухомий склад, що за технічними та екологічними показниками, пасажиромісткістю відповідати вимогам чинного законодавства у сфері автомобільного транспорту;

- забезпечити роботу не менш як одного транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями. Вказаний спеціальний транспорт має виконувати не менше одного рейсу  в будь-який день тижня;

- перевезення пасажирів на маршрутах здійснювати відповідно до державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування населення.

Детальніше з Умовами конкурсу можна ознайомитись тут.

Детальну інформацію про об’єкт Конкурсу, вимоги до автомобільного перевізника можна отримати за адресою: м. Гадяч, вул. Лесі Українки, 3, каб. 11, у робочі дні.

Кінцевий термін прийняття документів для участі у Конкурсі -
27 лютого 2023 року до 16:00 (включно).

Документи для участі у Конкурсі передбачені пунктом 29 Порядку подаються до відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та будівництва Гадяцької міської ради за адресою: м. Гадяч, вул. Лесі Українки, 3, каб. 11.

Режим роботи: з понеділка по четвер з 8:00 до 17:00, п'ятниця - з 8:00 до 16:00. Перерва на обід з 12:00 до 13:00.

7.    З бланками документів для участі у Конкурсі можна ознайомитись тут.

Засідання конкурсного комітету відбудеться 14 березня 2023 року о 10:00 годині у залі засідань Гадяцької міської ради за адресою: м. Гадяч, вул. Лесі Українки, 2.

Плата за участь у конкурсі відсутня.

 Телефон для довідок з питань проведення конкурсу – (05354) 2-14-57 та  електрона адреса: arh_hadiach@ukr.net