Четверте засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Гадяцької громади

14 лютого під головуванням першого заступника міського голови Геннадія Дроботі відбулося чергове засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Гадяцької міської територіальної громади на 2023-2027 роки.

У ході засідання розглядалися проєктні пропозиції  до плану заходів з реалізації Стратегії. До процесу підготовки проєктних ідей було залучено всі структурні підрозділи Гадяцької міської ради, комунальні підприємства, а також жителі громади шляхом розміщення оголошення на офіційному сайті міської ради.

За підсумками засідання визначено перелік проєктних ідей для формування Плану заходів на 2023-2025 роки з реалізації Стратегії розвитку нашої громади.

Після узагальнення всіх пропозицій та напрацьованих матеріалів проєкт Стратегії розвитку Гадяцької міської територіальної громади на 2023-2027 роки буде опубліковано на офіційному сайті громади.