До уваги пасажирів!

Жителі нашої громади мають безперешкодно діставатись до роботи, медичних закладів та соціальних установ. Тож, реагуючи на численні прохання мешканців громади, з 9 травня 2023 року було збільшено кількість рейсів на маршруті загального користування «Гадяч – Малі Будища». При цьому вартість проїзду залишилась незмінною.

🪙 Загалом тариф не змінювався 5,5 років. За цей час відбулося збільшення собівартості проїзду, спричинене зростанням цін на паливно-мастильні матеріали, запасних частин для ремонту автобуса тощо.Транспортна послуга стала збитковою.

🔰 З метою задоволення потреб громадян у якісних перевезеннях, міське комунальне підприємство «Комунсервіс» провело розрахунки нових тарифів. Відтак із 12 червня вартість проїзду в міському автобусі буде складати 10 грн. Це дасть змогу підприємству продовжувати надавати послугу з перевезення, а людям – користуватись громадським транспортом.