Про проведення інструктивно-методичної наради

Дата: 05.12.2018 17:01

05 грудня 2018 року на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради проведено інструктивно-методичну нараду - навчання заступників директорів закладів загальної середньої освіти міста. На нараді розглянуто актуальні питання підготовки до  проведення державної підсумкової атестації у формі ЗНО у 2019 році. Методистом методичного кабінету Ємець С.М. акцентовано увагу на особливостях проведення як пробного так і основного зовнішнього незалежного оцінювання в 2019 році.

У практичній частині наради відбулося ознайомлення з описом функціоналу веб-сервісу «Кабінет керівника закладу освіти» з оновлення інформації про заклад освіти в довідниках інформаційно-телекомунікаційної системи Українського центру оцінювання якості освіти.

У нараді взяв участь завідувач методичного кабінетом Майборода С.М.