Відбулася 37 позачергова сесія міської ради сьомого скликання

Фото без опису29 серпня 2018 року в залі засідань міської ради відбулося пленарне засідання тридцять сьомої позачергової сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання. Головував на засіданні міський голова Нестеренко Володимир Олександрович. Зареєстровано 16 депутатів міської ради.

У роботі сесії взяли участь члени виконавчого комітету міської ради, керівники структурних підрозділів міської ради та виконавчого комітету, голови вуличних комітетів, представники громадських організацій, журналісти.

Депутати та запрошені хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих учасників Операції об’єднаних сил на Сході України. 29 серпня – одна із найтрагічніших дат війни на Сході України.

Депутати Фото без описуФото без описуміської ради привітали своїх колег:

депутата міської ради, Губського Василя Васильовича, начальника районного сектору Головного управління ДСНС України у Полтавській області із занесенням його ім’я до Книги Пошани Гадяцького району за активну діяльність щодо створення та координації роботи підрозділів мобільних пожежних охорон району, патріотизм, гуманістичну позицію та альтруїзм, виявлені при ліквідації надзвичайних ситуацій, рятуванні життя громадян та їх майна.

Фото без описуміського голову Нестеренка Володимира Олександровича з нагородженням Грамотою Верховної Ради України за вагомий особистий внесок у соціально-економічний та культурно-освітній розвиток територіальної громади міста Гадяча, активну громадянську позицію, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм.

Фото без описуНа пленарному засіданні тридцять сьомої позачергової сесії депутати міської ради розглянули одне питання порядку денного «Про схвалення проекту рішення про добровільне приєднання до територіальної громади міста обласного значення». Відповідно до чинного законодавства, депутатами міської ради на попередніх сесіях вже розглядалися відповідні питання з процедури добровільного приєднання до територіальної громади міста обласного значення. Після розгляду, обговорення даного питання депутатами було прийнято рішення одноголосно.