Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення з питання перейменування ряду топонімів в місті Гадячі Полтавської області

1. Організатор громадського обговорення: виконавчий комітет Гадяцької міської ради.

2. Топоніми, яким пропонується присвоїти (змінити) назву в місті Гадячі:

вулиця Будька

вулиця  Ляскіна

вулиця Комарова

провулок Кіндратенка

провулок Кошового

3. Пропозиції щодо присвоєння (зміни) назви топоніму:

Комісії з питань перейменування

Жителів, установ

вулицю Будька

вулицю Сарську (повернення історичної назви);

вулицю Миргородську

вулицю  Ляскіна

перейменувати   на

вулицю Новопролождну (повернення історичної назви)

вулицю Комарова

вулицю Романа Ляша

провулок Кіндратенка

Вулицю Володимира Капустіна

провулок Кошового

провулок Космодем’янської

перейменувати   на

4. Враховуючи воєнний стан в Україні, пропозиції (зауваження) подаються до виконавчого комітету Гадяцької міської ради за адресою: 37300, Полтавська область, місто Гадяч, вул. Лесі Українки, 2, у письмовій формі, на ім’я міського голови, із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, з 15 лютого 2024 року по 15 квітня 2024 року до 16.00 години щоденно, крім вихідних та перерви на обід.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

5. Результати громадського обговорення будуть оприлюднені на офіційному сайті Гадяцької міської ради в терміни визначені чинним законодавством України в розділі «Новини» та розділі «Сфера ЖКГ, АРХІТЕКТУРА», «Перелік вулиць», «Перейменування».