Із засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Сьогодні, 8 січня відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. В роботі комісії прийняли участь директора комунальних підприємств, представники виконавчого комітету Гадяцької міської ради, ВЗНС Миргородського РУ ГУ ДСНС України в Полтавській області та громадскості, В ході засідання було розглянуто низку важливих питань:

1.    Про затвердження- та прийняття до виконання Плану заходів Гадяцької міської територіальної громади щодо підготовки та пропуску льодоходу, повені і паводків у 2024 році.

2.    Про затвердження Плану роботи місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій на 2024 рік.

3.    Про запобігання загибелі людей на водних об’єктах Гадяцької міської територіальної громади в зимовий період та готовність рятувальних та аварійно-рятувальних служб до дій за призначенням.

4.    Про проведення комплексу заходів щодо приведення не готових захисних споруд цивільного захисту у належний стан.

Протокол засідання додається: