Проєкт порядку денного пленарного засідання сорок восьмої чергової сесії Гадяцької міської ради восьмого скликання 21.03.2024

1. Про інформацію міського голови про прийняті рішення виконавчим комітетом міської ради в міжсесійний період.
  2. Про внесення змін до складу постійних комісій Гадяцької міської ради.
  3. Про роботу КНП «Гадяцька міська центральна лікарня» Гадяцької міської ради у 2023 році.
  4. Про роботу КНП «Гадяцька центр первинної медико-санітарної допомоги» Гадяцької міської ради у 2023 році.
  5. Про роботу КП «Контур» у 2023 році.
  6. Про роботу КП «Видавництво «Гадяч» у 2023 році.
  7. Про внесення змін до структури, загальної чисельності та штатного розпису Комунального некомерційного підприємства «Гадяцька міська центральна лікарня» Гадяцької міської ради.
  8. Про внесення змін до Комплексної програми соціального забезпечення та соціального захисту населення Гадяцької міської територіальної громади «Турбота» на 2023-2027 роки.
  9. Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту пільгових категорій громадян на 2023-2027 роки.
  10. Про внесення змін до Програми «Територіальна оборона» на 2024 рік.
  11. Про внесення змін до Програми розвитку дорожнього господарства Гадяцької міської територіальної громади на 2022-2024 роки.
  12. Про внесення змін до бюджету Гадяцької міської територіальної громади на 2024 рік.
  13. Про затвердження Положення про фінансове управління Гадяцької міської ради в новій редакції.
  14. Про затвердження розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів на 2024 рік, що здійснюються за рахунок бюджетних коштів.
  15. Про перейменування вулиці Андрієвського в місті Гадячі Гадяцької міської територіальної громади Миргородського району Полтавської області.
  16. Про перейменування вулиці Першотравнева в місті Гадячі Гадяцької міської територіальної громади Миргородського району Полтавської області.
  17. Про перейменування провулку Першотравневий в місті Гадячі Гадяцької міської територіальної громади Миргородського району Полтавської області.
  18. Про перейменування провулку Гагаріна в селі Сари  Гадяцької міської територіальної громади Миргородського району Полтавської області.
  19. Про перейменування провулку  I-й Гагаріна  в селі Сари  Гадяцької міської територіальної громади Миргородського району Полтавської області.
  20. Про намір передачі комунального майна площею 7,4 кв.м, яке знаходиться за адресою: вулиця Шевченка, будинок 5, місто Гадяч в оренду та включення його до Переліку об’єктів оренди другого типу.
  21. Про прийняття у комунальну власність індивідуально визначеного майна.
  22. Про передачу у державну власність індивідуально визначеного майна комунальної власності.
  23. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність об’єкта житлової нерухомості.
  24. Про передачу на баланс нежитлових приміщень.
  25. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передача земельної ділянки у власність Сергію Боряку.
  26. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передача земельної ділянки у власність Юлії Боряк.
  27. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передача земельної ділянки у власність Віктору Гришановичу.
  28. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передача земельної ділянки у власність Людмилі Соколовій.
  29. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передача земельної ділянки у власність Петру Филь.
  30. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передача земельної ділянки в оренду для городництва Івану Береславцю.
  31. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передача земельної ділянки в оренду для сінокосіння і випасання худоби Олександру Мурку.
  32. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передача земельної ділянки в оренду АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО».
  33. Про передачу в оренду земельної ділянки для городництва Оксані Бращенко
  34. Про продовження дії земельного сервітуту з ТОВ «Українська Зерноторгова Компанія».
  35.  Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки АТ КБ «ПриватБанк».
  36.  Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Гадяцькій міській раді.
  37.  Про укладення договору суперфіцію на користування земельною ділянкою Світлані Ямпольській.
  38. Про продовження дії земельного сервітуту з фізичною особою -підприємцем Бугаєвським С.О.