Оприлюднення відомостей про кандидата на заміщення вакантної посади художнього керівника комунального закладу «Біленченківський сільський будинок культури» Гадяцької міської ради

На виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» від 28.01.2016 №955 – відділ культури і туризму Гадяцької міської ради оприлюднює подані кандидатом на заміщення вакантної посади художнього керівника комунального закладу «Біленченківський сільський будинок культури» Гадяцької міської ради. Усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидата можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електронну пошту: hadiach_kultura@ukr.net.

Пропозиції приймаються до 18.07.2019 року.