З метою вирішення питань, пов'язаних із реалізацією державної політики у сфері захисту прав внутрішньо переміщених осіб, підтримки та захисту релокованого бізнесу на території Гадяцької міської територіальної громади при виконавчому комітеті Гадяцької міської ради створюється Координаційна рада з питань внутрішньо переміщених осіб.

До складу Координаційної ради можуть входити громадяни України, яким виповнилось 18 років і які проживають на території Гадяцької міської територіальної громади (в тому числі громадяни, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи на території Гадяцької міської територіальної громади), та/або є представниками суб’єктів господарювання, що перемістилися на територію вказаної громади внаслідок військової агресії російської федерації проти України, та/або є представниками місцевих, регіональних чи національних громадських організацій, які реалізують проєкти у сфері захисту прав внутрішньо переміщених осіб. До ради запрошуємо активних, цілеспрямованих громадян, які бажають розвивати нашу громаду та вирішувати питання захисту прав внутрішньо переміщених осіб.

Для вступу Координаційної ради кандидати подають у відділ соціального захисту населення Гадяцької міської ради такі документи:

1. Заяву у довільній формі про прийняття до складу Координаційної ради;

2. Згоду на обробку персональних даних;

3. Затверджену керівником або іншою уповноваженою особою інформацію за останні 6 місяців про діяльність громадської організації, відповідно до цільового спрямування діяльності Координаційної ради (для суб’єктів громадянського суспільства, які делегують своїх представників до складу Координаційної ради);

4. Відомості з Єдиного Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань про державну реєстрацію громадських організацій;

5. Відомості з Єдиного Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань про переміщення (зміну місцезнаходження) суб’єкта господарювання на територію Гадяцької міської територіальної громади після 24.02.2022 року (для представників релокованого бізнесу).

6. Рішення громадської організації, суб’єкта господарювання про делегування кандидата до складу Координаційної ради;

7. Кандидати до складу Координаційної ради, які проживають на території Гадяцької міської територіальної громади, подають копії: документа, який посвідчує адресу місця реєстрації/проживання такої особи, внутрішньо переміщені особи - довідки встановленої форми про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи на території Гадяцької міської територіальної громади.

За додатковою інформацією звертайтеся до відділу соціального захисту населення Гадяцької міської ради, що знаходиться за адресою: м. Гадяч, вул. Драгоманова, 4 прим. 2, контактний телефон (05354) 3-21-28. Прийом документів здійснюється до 28 червня 2023 року.

Чекаємо кандидатів до Координаційної ради та сподіваємося на плідну співпрацю.