При виконавчому комітеті Гадяцької міської ради створено Раду з питань внутрішньо переміщених осіб, до складу якої входять внутрішньо переміщені особи. Склад Ради - 18 осіб, з них внутріщньо переміщені особи – 9, представники громадських об’єднань – 3, представники структурних підрозділів Гадяцької міської ради – 6.

Рада з питань внутрішньо переміщених осіб при виконавчому комітеті Гадяцької міської ради є консультативно-дорадчим органом, утвореним з метою вирішення питань, пов'язаних із реалізацією державної політики у сфері захисту прав внутрішньо переміщених осіб, підтримки та захисту релокованого бізнесу на території Гадяцької міської територіальної громади.

Метою діяльності Ради є сприяння вирішенню питань, пов'язаних із реалізацією державної політики у сфері захисту прав внутрішньо переміщених осіб, підтримка та захист суб’єктів підприємництва, які перемістилися на територію Гадяцької міської територіальної громади.

Положення про Раду з питань ВПО

Склад Ради з питань ВПО