Оприлюднення відомостей про кандидата на заміщення вакантної посади художнього керівника  комунального закладу «Біленченківський сільський будинок культури» Гадяцької міської ради

Оприлюднення відомостей про кандидата на заміщення вакантної посади художнього керівника комунального закладу «Біленченківський сільський будинок культури» Гадяцької міської ради

• Переглядів: 638

На виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» від 28.01.2016 №955 – відділ культури і туризму Гадяцької міської ради оприлюднює подані кандидатом на заміщення вакантної посади художнього керівника комунального закладу «Біленченківський сільський будинок культури» Гадяцької міської ради. Усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидата можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електронну пошту: hadiach_kultura@ukr.net.

Оприлюднення відомостей про кандидата  на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Біленченківський сільський будинок культури» Гадяцької міської ради

Оприлюднення відомостей про кандидата на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Біленченківський сільський будинок культури» Гадяцької міської ради

• Переглядів: 596

На виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» від 28.01.2016 №955 – відділ культури і туризму Гадяцької міської ради оприлюднює подані кандидатом на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Біленченківський сільський будинок культури» Гадяцької міської ради. Усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидата можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електронні пошту: hadiach_kultura@ukr.net.

Оприлюднення відомостей про кандидата  на заміщення вакантної посади директора Гадяцького історико-краєзнавчого музею

Оприлюднення відомостей про кандидата на заміщення вакантної посади директора Гадяцького історико-краєзнавчого музею

• Переглядів: 613

На виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» від 28.01.2016 №955 – відділ культури і туризму Гадяцької міської ради оприлюднює подані кандидатом на заміщення вакантної посади директора Гадяцького історико-краєзнавчого музею. Усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидата можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електронну пошту: hadiach_kultura@ukr.net.